+90 553 889 33 03 bakirkoyrenkliultrason@gmail.com
Zeytinlik Mh. Fişekhane Cd. Sporcu Sk. No:1 Kat 2 Bakırköy Çalışma Saatleri

İnce iğne aspirasyon biyopsisi ücreti nedir? Meme biyopsisi hangi hastanede yapılır? Fiyatı ne kadar? Hastanede mi yapılması gerekir? Her hastanede yapılıyor mu? Kim yapmalı?

Bu tip sorularla oldukça sık karşılaşıyoruz. Tiroid ve meme biyopsi işlemleri ultrasonografi rehberliğinde yapılmalıdır. Ultrasonografi cihazı Radyoloji uzmanlarınca kullanılan cihazlardır. Bu nedenle ideal olan biyopsi işlemlerinin Radyoloji Uzmanı tarafından yapılmasıdır.

Bakırköy Renkli Ultrason Görüntüleme Merkezi’ nde biyopsi işlemleri konusunda son derece deneyimli olan Radyoloji uzmanı Dr. Ahsen BAKAN tarafından yapılmaktadır. Dr. Ahsen BAKAN 1000′ i aşkın biyopsi işlemini başarıyla gerçekleştirmiş bir hekimdir.

Tiroid ve meme biyopsisi işlemlerinin hastanede yapılmasına gerek yoktur. Günümüzde özel hastanelerde hasta yoğunluğundan dolayı yeterli zaman ayrılamamakta bazen yoğunluk nedeniyle hastaların biyopsileri birbirleriyle karışabilmektedir.

Fiyat Listesi Türk Tabipler Birliği Asgari Ücret Tarifesi uygulanmaktadır

 

Kredi Kartına Taksit İmkanı

Bakırköy Renkli Ultrason’ da kredi kartına taksit yapılabilmektedir. Kredi kartınız taksitlendirmeye açık ise çalıştığımız bankanın komisyon oranları eklenerek 9 taksite kadar taksitlendirme olanağı bulunmaktadır.

Bankanın uyguladığı komisyon oranları şöyledir. Taksit sayısı+3 %

2 taksit: %5, 3 taksit: %6, 4 taksit: %7, 5 taksit: %8, 6 taksit: %9, 7 taksit: %10, 8 taksit: %11, 9 taksit:%12

Bankanızdan kartınızın taksitlendirmeye açık olup olmadığını öğreniniz.


Detaylı bilgi ve randevu almak için

0 212 466 33 03

0 553 889 33 03