+90 553 889 33 03 bakirkoyrenkliultrason@gmail.com
Zeytinlik Mh. Fişekhane Cd. Sporcu Sk. No:1 Kat 2 Bakırköy Çalışma Saatleri

Bakırköy Renkli Ultrason’ da kredi kartına taksit yapılabilmektedir. Kredi kartınız taksitlendirmeye açık ise çalıştığımız bankanın komisyon oranları eklenerek 9 taksite kadar taksitlendirme olanağı bulunmaktadır.

Bankanın uyguladığı komisyon oranları şöyledir. Taksit sayısı+3 %

2 taksit: %5, 3 taksit: %6, 4 taksit: %7, 5 taksit: %8, 6 taksit: %9, 7 taksit: %10, 8 taksit: %11, 9 taksit:%12

Bankanızdan kartınızın taksitlendirmeye açık olup olmadığını öğreniniz.


Renkli Ultrason Ne kadar?


2. Düzey Ultrason Ne Kadar?


Doktorum ayrıntılı ultrason istedi fiyatı ne kadar?


Doktorum detaylı ultrason istedi siz çekiyor musunuz? Çeken merkezler nereleri? Hangi hastanelerde çekiliyor. Özel hastaneler güvenilir mi?


4 boyutlu renkli ultrason fiyatı ne kadar?


FİYATI NE KADAR?


Bakırköy Renkli Ultrason Görüntüleme’ de her gün onlarca telefon bu soruları soran ailelerden geliyor.


Gebelik Ultrasonografisi her hekimin yapabildiği bir tetkik değildir.


Öncelikle bunu belirtmekte fayda görüyorum:


Ayrıntılı ultrason, detaylı ultrason, renkli ultrason, ikinci düzey ultrason, 4 boyutlu ultrason, bebeğin iç organlarına bakılacak vs. vs. Tüm bu tanımlamalar aynı tetkikten bahsetmektedir. Tıbbi adı ‘Fetal Anomali Taraması’dır. Aslında doktorunuz sizden Down Sendromu ve benzeri genetik hastalık kuşkusu uyandıran bir bulgu olup olmadığının araştırılacağı ayrıntılı bir ultrasonografi istemiştir.


Bu tetkik son derece özellik arz etmektedir.


Bu detayları bilmeyen aileler doğal olarak öncelikle ‘fiyatı ne kadar‘ diye sormaktadırlar. Ama fiyatının yanında sormaları gereken başka şeyler bulunmaktadır.


Ayrıntılı gebelik ultrasonografisinin kim tarafından yapıldığı çok önemlidir. Aileler kime nasıl güvensinler? Tetkiki yapan doktora, tetkik sonunda imzalı rapor verip vermediğini sormalısınız. Ultrasonu yapan doktorla rapor altına imza atan doktorun aynı kişi olup olmadığını kontrol ediniz. Ayrıntılı ikinci düzey renkli ultrasonografi tetkiki ortalama 45 dakika sürmelidir. Bunu göz önünde bulundurmalısınız.


Ultrasonografik incelemelere sadece Radyoloji Uzmanları rapor yazabilmekte ve imza atabilmektedirler. Gebelik ile ilgili ultrasonografik incelemelerde ek olarak Perinatoloji uzmanları da rapor yazabilmektedirler. 

Hangisi? Yukarıda yazan detaylara bakarak karar vermenizi tavsiye ederim.

Bakırköy Renkli Ultrason Görüntüleme Merkezi’nde Türk Tabipler Birliği Fiyat Listesi uygulanmaktadır. Ancak dönem dönem indirimler mevcut olduğundan telefon ile bilgi almalısınız. 


Fiyatı Ne Kadar? 0 553 889 3303